Image

املاک همراه

گروه نرم افزاری رامیلا

درباره این آپ


3

بایگانی قدرتمند

شما به راحتی می توانید در بخش بایگانی تمام کارهایی که برای یک ملک اعم از رهن ، اجاره ، خرید و فروش انجام داده اید را مشاهده نمایید و بر طبق آن برنامه ریزی نمایید .

2

دفترچه تلفن حرفه ای

یکی از مشکلات مشاورین املاک داشتن شماره تماس زیاد و پر شدن مخاطبین آنها می باشد ما این مشکل را با قراردادن دفترچه تلفن حرفه ای برای شما در این نرم افزار حل کرده ایم

1

ثبت اطلاعات ملک

شما به راحتی می توانید در این اپلیکیشن املاک مورد نظرات را برای رهن ، اجاره ، خرید و فروش ثبت نموده و در کسری از ثانیه اطلاعات را مشاهده نموده به مشتری ارائه نمایید .

ویژگی های برنامه ما

ویژگی های نرم افزار مشاور املاک همراه

ثبت اطلاعات ملک - بایگانی قدرتمند - دفترچه تلفن حرفه ای - امکان برقراری تماس از درون برنامه - امکان ثبت عکس برای ملک - پیغام در زمان سررسید موعد اجاره ملک - ثبت افراد متقاضی - گرفتن پشتیبان و بازیابی اطلاعات

ثبت افراد متقاضی

شاید روزانه افراد زیادی به شما مراجعه کنند و شما موارد مورد نظر ایشان را نداشته باشید و به آنها قول بدهید که در صورت داشتن مورد مناسب خبرشان خواهید کرد ، اما آیا تمام این موارد را به یاد خواهید داشت؟ شما در این نرم افزار به راحتی میتوانید این افراد را ثبت کرده و خود نرم افزار در صورت ثبت ملک با شرایط ایشان به شما پیغام خواهد داد.

جستجوی حرفه ای و قدرتمند

شاید از بزرگترین مزیت های این نرم افزار بتوان به جستجوی بسیار قوی آن اشاره کرد که شما با وارد کردن موارد مورد نظر مشتری به راحتی می توانید به موارد مد نظر وی دسترسی پیدا کرده و به ایشان معرفی نمایید . در روش سنتی بارها اتفاق میوفتد که ملکی از ذهن شما در آن لحظه خارج شده و مشتری را به راحتی از دست می دهید.

گرفتن پشتیبان و بازیابی اطلاعات

این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که به راحتی بتوانید از اطلاعات خود پشتیبان تهیه نمایید و در زمانی که به آن نیاز دارید اطلاعات خود را بازیابی نمایید . همچنین شما می توانید در صورتی که در یک مشاور املاک چند نفر مدیر فروش دارید با این کار اطلاعات را به افراد دیگر انتقال دهید.

پیغام سررسید موعد اجاره

ما در این نرم افزار قابلیتی قرار داده ایم تا در زمان بستن قرارداد رهن و اجاره املاک مدت زمان قرارداد را از شما دریافت کرده و در تاریخ سررسید موعد قرارداد به شما پیغامی مبنی بر اتمام قرارداد و تمایل جهت تماس تمدید قرارداد را خواهد داد.این کار کمک شایانی به شما در حفظ مشتریانتان خواهد نمود.

دانلود این اپلیکیشن

شما می توانید با دانلود این اپلیکیشن از لینک زیر آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و در کادر متنی مربوط به کد فعالسازی رمز موقت را وارد کرده تا به صورت محدود به مدت 2 هفته از این اپلیکیشن استفاده نمایید و در صورت تمایل پس از این مدت میتوانید با تماس با ما اقدام به فعالسازی کامل این اپلیکیشن نمایید. دقت فرمایید در مدت استفاده موقت امکان گرفتن پشتیبان را نخواهید داشت اما در زمان فعالسازی کامل اطلاعات ثبت شده شما از بین نخواهد رفت

رمز فعالسازی موقت : trial

لینک دانلود مستقیم

کلمات کلیدی: املاک - ویلا - شمال - رهن - اجاره - خرید - فروش - ملک - آپارتمان - زمین