Image

محصولات

گروه نرم افزاری رامیلا

نرم افزار مدیریت کارخانه های برنجکوبی

مشاهده محصول

نرم افزار مدیریت دفاتر مشاور املاک

مشاهده محصول

محصولات ما

ما افتخار این را داریم که علاوه بر اینکه نرم افزارهای سفارش داده شده توسط شما را تولید می کنیم چند نرم افزار بسیار قدرتمند ، با رابط کاربری زیبا و در عین حال ساده برای شما طراحی نموده ایم و امیدواریم که بتوانیم شما را در رسیدن اهدافتان یاری کنیم

در حال حاضر دو نرم افزار مدیریت کارخانجات برنجکوبی راتون که برای سیستم عامل ویندوز و مدیریت دفاتر مشاور املاک با نام مشاور املاک همراه که برای اندروید طراحی شده است از محصولات قدرتمند و حرفه ای ما می باشد که می توانیم در حال حاضر به شما ارائه نماییم

نرم افزار مدیریت مطب های دندانپزشکی در حال اتمام و گرفتن تست های نهایی می باشد تا پس از تایید توسط چند مطب و نداشتن مشکل در اختیار شما قرار بگیرد. و همچنین چندین نرم افزار حسابداری برای مشاغل مختلف در حال بررسی های نهایی برای شروع تولید می باشد

حرفه ای و قدرتمند

ما میتوانیم این ادعا را داشته باشیم که از کادری کاملا حرفه ای استفاده میکنیم تا با بکارگیری بروزترین تکنیک های جهان نهایت قدرت و سرعت و در عین حال کارایی را در نرم افزارهای تولید شده اعمال نمایند.

شیوه های قدیمی در اتصال برنامه به بانک اطلاعاتی میتواند حتی در ثبت کردن کوچک ترین اطلاعات با گرفتن زمان زیاد از شما باعث کاهش کارایی شما شده و شما را پس یک روز کاری چندین برابر خسته تر نماید.

محصول نهایی باکیفیت

شما به راحتی میتوانید با بررسی محصول نهایی ارائه شده توسط ما با سایر محصولات در این رده معنای واقعی کیفیت را دریابید و بدانید ما برای اعتماد شما ارزش قائل هستیم و هرگز به آن خیالت نخواهیم کرد. برای ما مسائل مالی در مقابل رضایت شما بسیار بی اهمیت است .

وقتی صحبت از کیفیت محصول خروجی میشود یعنی باید تمام زوایای خروجی بررسی شود و ما سعی میکنیم به این نکته پایبند باشیم . ما حتی تاکید زیادی بر روی با کیفیت بودن رابط کاربری داریم تا شما بدون نیاز به آموزش خاصی بتوانید درصد بالایی از کار را براحتی انجام دهید.

پشتیبانی کامل از محصول

اولویت اول و اصلی گروه نرم افزاری رامیلا رضایت شما از کار می باشد لذا وظیفه خود می دانیم تحت هر شرایطی پاسخگوی شما بوده و در استفاده از نرم افزارهای ارائه شده توسط ما، شما را تنها نخواهیم گذاشت.

گروه نرم افزاری رامیلا بر طبق قراردادها و تعهدات پشتبانی که با شما امضا نموده است سعی میکند رضایت شما را در تمامی زمینه ها جلب نماید.